Kontakt oss

Her ser du hvordan du får kontakt med oss, enten du skal bestille varer eller du har spørsmål til oss.



Kontakt oss

Hovedkontor

Vårt hovedkontor ligger på Leca-fabrikken på Rælingen. Der er administrasjon, salg og markedsføring samlokalisert med produksjon av løs Leca. 

Post- og leveringsadresse: 

Leca Norge AS
Årnesvegen 1

2009 Nordby 

Leca Rælingen

Telefon og mail:

 

Org.nr. 918 799 141

 

Dersom du skal kjøpe eller bestille Leca - klikk her

 

Kontaktpersoner

trulsborresen150x200-.jpg

Truls Moksnes Børresen

Salgs- og markedsdirektør

truls.borresen@leca.no
Mob: +47 95 12 12 07

Ole Fredrik Fodnes

Ole Fredrik Fodnes

Teknisk Salg

olefredrik.fodnes@leca.no
Mob: +47 41 20 72 98

Morten Müller

Morten Müller

Kommunikasjonssjef

morten.muller@leca.no
Mob: +47 90 03 86 29

Jon Hauge

Jon Hauge

Salgssjef Lettklinker

jon.hauge@leca.no
Mob: +47 90 53 65 84

Terje Engelkor

Terje Engelkor 

Key Account Manager Leca Lettklinker
Anlegg & Infrastruktur
terje.engelkor@leca.no
Mob: +47 90 50 12 15

Frank Nornberg

Frank Nornberg

Salgssjef Nord

frank.nornberg@leca.no
Mob: +47 94 15 21 20

Ian Tange

Ian Tange

Salgssjef Vest

ian.tange@leca.no
Mob: +47 95 92 05 09

Svein Olav Barikmo

Svein Olav Barikmo

Salgsingeniør Lettklinker

svein-olav.barikmo@leca.no 
Mob: +47 90 86 06 37

Geir Norden

Geir Norden

R&D Manager, M.Sc, Leca International

Geir.Norden@saint-gobain.com
Mob: +47 99 53 80 62

Jaran Wood

Jaran R. Wood

Prosjektleder

jaranraymond.wood@saint-gobain.com  
Mob: +47 91 72 87 50

Truls Klavestad

Truls Klavestad

International Sales and Business Development Manager

truls.klavestad@saint-gobain.com
Mob: +47 90 53 01 83

Baptiste Rogeau

Baptiste Rogeau

International Sales and Business Development
Filtralite

baptiste.rogeau@saint-gobain.com   
Tlf: +47 90 66 69 14